НовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОбухівський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Open Space вже працює в Обухові

11 вересня 2018 року у Обухівському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області відбулося урочисте відкриття офісу європейського зразка «Open Space», який надаватиме громадянам послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. В урочистостях взяли участь Павло Петренко – міністр юстиції України, Іван Турчак – заступник голови Київської обласної державної адміністрації, Ірина Дубиківська – начальник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, Станіслав Куценко – начальник Головного територіального управління юстиції міста Києва, Сергій Коваленко – виконуючий обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації, Олександр Левченко – Обухівський міський голова. Приємна несподіванка – солодощі від міністра юстиції України Павла Петренка дітям, які були присутні на святі. А школярі подякували за смаколики міністру юстиції та гостям свята запальним українським танцем.