КультураМолодь та спортНовиниНовини Обухівщини

7-9 вересня 2018 року місто Українка відзначила свій 51-й День народження

7 вересня, на заході, відзначили кращих працівників підприємств та установ міста подяками та Грамотами Київської обласної рада, Обухівської держадміністрація, Обухівської райради, Асоціації міст України, Київського регіонального відділення АМУ та виконавчого комітету Української міської ради.

8 вересня 2018 року за участю 58 будинків був проведений XIII Фестиваль дворів «Українка – місто дружніх сусідів», де відбулося голосування за Громадський бюджет 2019-2021 рр. «Громадський бюджет з енергозбереження багатоквартирних будинків».

9 вересня 2018 року на урочистих заходах привітали гостей міста Народний депутат України Ігор Кононенко, голова Київської обласної адміністрації Олександр Горган, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан.

На головній сцені жителів міста привітав Народний депутат України Ігор Кононенко та нагородив Почесною грамотою Верховної Ради України Григорія Ткаченка та Олександра Заярного. Голова Київської обласної адміністрації Олександр Горган вручив нагороду «Заслужений лікар України» Костянтину Краснюку. Секретар міської ради Катерина Проценко нагородила медаллю «Патріот Українки» Тетяну Кондратенко, Ірину Косинчук та Валентину Скляр-Кондрашевську.

Родзинкою концертної програми стали  Національний президентський оркестр, Національний Академічний духовий оркестр України та оркестр Kyiv Fantastic Orchestra.

ЯРМАРОК СПОРТИВНИХ СЕКЦІЙ В ДЕНЬ МІСТА!