НовиниНовини Обухівщини

Виконуючим обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації Коваленком С.І. ініційовано та проведено робочу зустріч з питання ремонту автомобільної дороги загального користування

27.08.2018 виконуючим обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації Коваленком С.І. ініційовано та проведено робочу зустріч з питання ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О101601 «Обухів – Українка – Трипілля» безпосередньо на об’єкті за участю голови Обухівської районної ради Шушакова К.О., першого заступника Українського міського голови Луценка В.П. та представників підрядної організації «ОНУР».
Під час зустрічі представники підрядної організації проінформували про стан виконання ремонтних робіт та їх терміни. Станом на 27.08.2018 на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О101601 «Обухів – Українка – Трипілля» виділено коштів в сумі 49 млн. грн.