НовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниУправління Державної казначейської служби України в Обухівському районі Київської області

Про закінчення 10.09.2018 перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, закриття старих активних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів

З 2 липня 2018 року почала діяти централізована модель виконання дохідної частини бюджетів, яка передбачає відкриття всіх бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів З метою запобігання втратам бюджету, відповідно до наказу ДКСУ від 27.06.2018 N216 «Про організацію роботи самостійних структурних підрозділів Державної казначейської служби України та головних управлінь Державної казначейської служби України  при переході на централізовану модель виконання дохідної частини бюджетів», встановлений перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишались активними для зарахування податків, зборів, платежів два комплекти рахунків:

відкриті на балансі головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві та діятимуть до 11.09.2018 (старі рахунки);

рахунки відкриті на балансі централізованого апарату Казначейства (МФО – 899998) діють з 02.07.2018 (нові рахунки).

Нові рахунки, які вступили в дію з 02.07.2018 року розміщені на офіційному сайті Державної казначейської служби України за посиланням: http://www.treasury.gov.ua/reg/control/kyivr/uk/publish/category/341086.