Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Я маю право!

Робота мобільних точок доступу

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», та п. 26 Плану заходів відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 09.10.2017 № 3743/7 «Про затвердження Плану заходів Міністерства юстиції України з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках» 08.2018 року в приміщенні Перегонівської сільської ради з 10-00 до 12-00 години, та в приміщенні Семенівської сільської ради з 12-30 до 14-30 години проводився прийом громадян мобільною точкою доступу за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області – начальника Обухівського міськрайонного відділу ДРАЦС Карпенко Г.Ф., виконуючого обов’язки начальника  Обухівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області  Гаврилюка О.С., завідувача юридичного сектору Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Щербак Н.М., головного спеціаліста Обухівського бюро безоплатної правової допомоги Будник А.В.

На виїзний прийом  звернулось до Перегонівської сільської ради 8 чоловік  до Семенівської сільської ради 11 чоловік,   питання стосувалися порядку оформлення субсидій.

Завідувачем юридичного сектору Обухівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Київської області Щербак Н.М.  на виїзному прийомі прийнято 2 громадян, по питанню зменшення пенсійного віку  по ст. 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (4 зона).