КультураНовиниНовини Обухівщини

«Три «Д»: для дому, для душі і для дозвілля».

Одне з найкращих та найбільш улюбленіших  занять на дозвіллі, яке дарує як релакс, так і нові знання – це читання. Що читати – обирає кожен: романтика, детективи, фантастика, науково-популярна література, історія. В Обухівській центральній районній бібліотеці можна знайти книги на любий смак і уподобання. Саме тут, в читальному залі ЦРБ відбулася презентація викладки-пропозиції «Три «Д»: для дому, для душі і для дозвілля».

Пропонуємо читачам ознайомитися з літературою та періодичними виданнями, які заповнять ваше дозвілля, допоможуть обрати стильний одяг, навчити в’язанню та вишиванню, самостійно зробити євроремонт в квартирі, або оволодіти сучасним перукарським мистецтвом, чи замовити по каталогу насіння квітів, овочів. Тільки за три дні викладку-пропозицію оглянуло більше 30-ти читачів.

То ж запрошуємо скористатися книгами та періодичними виданнями Обухівської районної бібліотеки.