МедицинаНовиниНовини Обухівщини

КНП ОРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги» отримали нові санітарні автомобілі

Сьогодні виконуючим обов’язки голови Обухівської райдержадміністрації Мошковським О.М. та головою районної ради К.О. Шушаков були вручені КНП ОРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги» якісно оснащені санітарні автомобілі, що будуть використовуватись для потреб місцевих амбулаторій.
Враховуючи значні масштаби території обслуговування, придбані санітарні автомобілі дозволять лікарям оперативно приїздити на виклики до пацієнтів, що значно підвищує якість надання медичної допомоги населенню в сільській місцевості.
Сподіваємось і в подальшому, завдяки злагодженій роботі адміністрації і ради майже кожен населений пункт матиме спеціалізований санітарний автомобіль, що буде повністю обладнаний для надання невідкладної якісної допомоги.