Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Зустріч з членами сімей загиблих в АТО

Заступник начальника управління адміністративно-господарського забезпечення – начальник відділу загального діловодства та обробки звернень громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Дідик  Наталія під час проведення планової цільової перевірки в Обухівському  об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області і заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Гордон Лідія провели прийом члена сім’ї загиблого в АТО  Тимка Олега Миколайовича – матері Тимко Ольги Іванівни.

Під час зустрічі представники управлінь надали консультацію Тимко О.І. по питанню отримання пенсії за особливі заслуги у зв’язку з отриманням нею державної нагороди – Ордену княгині Ольги.