Дев’яностолітній ювілей!

Бадьоро та усміхнено зустрічала ювілярка Зазірна Марія Демидівна  гостей, які прийшли її вітати: директор територіального центру із завідуючою відділення та голова сільської ради із секретарем. А виповнилось Марії Демидівні не багато – не мало 90 років!!!

Щира та відверта, чуйна та доброзичлива Марія Демидівна є переконаною Патріоткою та Поетесою і у свої роки цитує СВОЇ вірші:

… Як будемо калинонько тебе поливати,

Чи зацвітеш білим цвітом у нашої хати?

Ой рада я зацвітати на Вашім подвір’ї,

Та мій корінь підточили черв’яки негідні.

Кажуть чого ростеш на Вкраїні, звідкіля привезли?

Така як ти є в Росії, нам тебе не треба.

Краще будем із Європи дерева саджати,

Аби тільки від Росії нічого не мати.

Звичайно, як і всі люди, які пройшли заслання до Німеччини та пережили повоєнні роки – було дуже тяжко. Має 42 роки трудового стажу, з яких більше 20-ти у річфлоті. Але попри все, щаслива доля не оминула – майже 60 років щасливого подружнього життя з коханим чоловіком, четверо дітей, семеро внуків та ще більше правнуків!!!

Бажаємо нашій іменинниці міцного здоров’я та родинного затишку на многії літа!