Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України: про роботу комісії по соціальних виплатах внутрішньо переміщеним особам

20 липня 2018 року проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Обухівської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови Обухівської РДА Коваленка С.І.  В нараді прийняла участь начальник управління Н.Василишина. Розглянуто питання  призначення та поновлення соціальних виплат 28 внутрішньо переміщеним особам які проживають на території Обухівського району. Припинення виплат за результатами розгляду комісії відсутнє.