НовиниНовини Обухівщини

Допомога небайдужих сердець

18 липня 2018 року  до Обухівського районного територіального центру соціальної допомоги (надання соціальних послуг) завітали капелани  Відокремленому  підрозділу громадської організації «Українське капеланство» в місті Києві «Підрозділ військових капеланів» на чолі з головою Бойко Валерієм Григоровичем,  які для підопічних територіального центру передали благодійну допомогу, а саме одяг, взуття, постільну білизну, інвалідну коляску, палиці та інші технічні засоби реабілітації.

Тож висловлює  найщирішу вдячність за надану благодійну допомогу. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів та процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Фото капелани (1)