НовиниНовини Обухівщини

Координаційна рада з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах при Обухівській районній державній адміністрації

17 липня 2018 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах при Обухівській районній державній адміністрації.

На порядку денному були розглянуті питання, щодо стану виконання попередніх протокольних доручень та аналіз повідомлень, які надійшли про сім’ї, що потребують соціальної підтримки. За результатами обговорення дві сім’ї взято під соціальний супровід Обухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (с. Германівка).