Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовини

Зустріч з СПД – фізичними особами

12.07.2018 року завідувачем юридичного сектору Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Щербак Н.М. та старшим державним виконавцем Обухівського міськрайонного відділу ГТ УЮ у Київській області Пелих Я. І. на Ранковому ринку м. Обухова  проведено зустріч з СПД- фізичними особами, які мають заборгованість зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України  та єдиного соціального внеску до Державної фіскальної служби.

Щербак Н.М. надала присутнім інформаційні листи – повідомлення щодо своєчасної сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів ДФС та розповіла про зарахування страхового стажу фізичним особам – підприємцям, переваги використання легальної праці, реєстрацію користувачів на веб-порталі.

IMG-0b084b5d6ad8c587a3189f22d1a1cce1-V