НовиниНовини Обухівщини

Управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації інформує

По програмі 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», за напрямом: Виплата грошових компенсацій сім’ям з дітьми, які не харчуються в зазначених  навчальних закладах, а також за всі дні, коли вони не відвідували ці заклади, до досягнення повноліття згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.97 №155, станом на 26.06.2018 року Управлінням соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації перераховано компенсацій за травень місяць 2018 року на компенсації дітям на поштові відділення та банківські установи 3 особам, коштів в сумі 1055,10 грн.

По програмі 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», за напрямом: Виплата грошової компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи станом на 26.06.2018 року Управлінням соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації перераховано компенсацій за травень місяць 2018 року на продукти харчування потерпілим від аварії на ЧАЕС 1-ї та 2-ї категорій на поштові відділення та банківські установи 873 особі, коштів в сумі 253954,11 грн.

По програмі 2501570 «Виплата матеріальної допомоги військовослужбовцям,

звільненим з військової строкової служби», за напрямом: Виплата матеріальної допомоги військовослужбовцям, які звільнилися з військової строкової служби станом на 27.06.2018 року Управлінням соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації перераховано компенсацій за червень місяць 2018 року на поштові відділення та банківські установи 5 особам, коштів в сумі 13 353,07 грн.

По програмі 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», за напрямом: Здійснення доплат за роботу у зоні відчуження, надання щорічної та додаткової відпусток, збереження заробітної плати у разі переведення на нижче оплачувану роботу та у зв’язку з відселенням, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи станом на 26.06.2018 року Управлінням соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації перераховано компенсацій за червень місяць 2018 року на поштові відділення та банківські установи коштів в сумі 72 516,54 грн.