КультураНовиниНовини Обухівщини

Оберіг нашої державності

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Прийняття Конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Дана Конституція діє і сьогодні. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом – Днем Конституції України.

До цього свята в Обухівській районній бібліотеці для дорослих оформлено викладку літератури «Оберіг нашої державності». Для всіх бажаючих працівники бібліотеки проводять огляд представленої літератури.

20180615_135956Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення нашого суспільства. То ж будьмо гідними українцями і знаймо не тільки свої права, але й обов’язки.