НовиниНовини Обухівщини

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти Обухівського району

14 червня відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Обухівського району. Присутні: голова Обухівської районної державної адміністрації Іван Рудяк, перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Мошковський, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Коваленко, завідувач сектору житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Бойко Є.В., в.о. начальника Обухівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Третяк В.І., начальник відділу освіти райдержадміністрації Сукенніков О.В., керівники закладів загальної середньої освіти.
Було вирішено низку нагальних питань таких, як: результати проведення планового заходу державного нагляду Держпродспоживслужби, про організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти району, про ведення обліку дітей, про підготовку робочих планів, про оздоровлення та відпочинок дітей влітку, про закупівлю предметного обладнання для ЗЗСО, про підготовку об’єктів соціальної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період та інше.