НовиниНовини ОбухівщиниОсвіта та наука

Про організацію роботи закладів дошкільної освіти району в літній оздоровчий період

Районний методичний кабінет відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації відповідно до річного плану роботи  нещодавно провів на базі дошкільного навчального закладу «Альонушка» Трипільської ТЕС м. Українка (завідувач Корчак Ніна Іванівна) із керівниками закладів дошкільної освіти району  інструктивнометодичну нараду та засідання школи молодого керівника.

На заході розглядалися питання «Про організацію роботи закладів дошкільної освіти у літній оздоровчий період. Підготовка та проведення літнього оздоровчого періоду в ЗДО», зокрема:

1. Про нормативно-правові документи:

–  Закон України «Про дошкільну освіту» (від 11.07.2001 № 2628- ІІІ, ч.2 ст.14);

–  Положення про дошкільний навчальний заклад від. 12.03.2003 № 305 (пп. 10

11, 24, 25, 48);

–  Інструкція з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах

від 17.04.2006 № 298/227;

–  Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування

у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від

22.11.2004 № 1591;

–  Інструктивно-методичні рекомендації «Організація роботи в дошкільних

навчальних закладах у літній період» доданих до листа МОН молоді  та

спорту України від 16.03.2012 № 1/9-198;

– Інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію фізкультурно-

оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період»

доданих до листа МОН молоді  та спорту України від 28.05.2012 № 1/9-413.

– Рекомендації щодо організації другого сніданку протягом оздоровчого періоду.

Завідувач ЗДО «Ялиночка» смт. Козин Стопник Любов Михайлівна особливу увагу  звернула  на  основні акценти безпеки життєдіяльності, охороні життя і здоров’я дітей:

–  сонячні ванни для загартування дитини (правила безпеки);

–  небезпечність забрудненого піску;

–  запобіжні заходи в період активності кліщів;

–  порядок надання  працівниками закладу дошкільної освіти домедичної

допомоги постраждалим при перегріванні.

1. Керівник «Школи  молодого керівника ЗДО»  Марченко Антоніна Іванівна, завідувач ЗДО «Калинка» Григорівської сільської ради, ґрунтовно розкрила систему роботи з організації  управління охороною праці та безпеки життєдіяльності в закладі освіти.
  2. Методист РМК відділу освіти Тищенко Олена Якимівна привітала переможців І (районного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у закладах дошкільної освіти. За підсумками огляду-конкурсу, відповідно до наказу відділу освіти від 26 квітня 2018 року № 160-О, перше місце зайняв ЗДО «Хоровод» Української міської ради, завідувач Терпило Л.Г.;

друге місце – ЗДО «Ялиночка» Козинської селищної ради, завідувач Стопник Л.М.;

третє місце – ЗДО «Золота рибка» Жуківцівської сільської ради, завідувач Пікуза Л.І.

Переможці І (районного) етапу огляду-конкурсу відзначені грамотами відділу освіти та грошовими преміями від Обухівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Учасники спільного засідання  взяли активну участь в обговорені, обміні досвідом. Разом з тим помилувалися чудовими краєвидами берегів Дніпра, красивою, доглянутою Українкою. Важливо те, що кожен керівник дошкільного закладу усвідомив, що від його професійного рівня, знань, компетентності залежить безпечність життя та здоров’я дітей, працівників дошкільного закладу в літній оздоровчий період.

фото 23.05. Альонушка 2. фото 23.05. Альонушка 5. фото 23.05. Альонушка 3. фото 23.05. Альонушка