Новини

Програма соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 13.05.2017 № 205 схвалено проект Київської обласної цільової» а рішенням Київської обласної ради сьомого скликання від 22.06.2017 № 346-15-VII було затверджено Київську обласну цільову програму соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки, що додається.

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем Програми є департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації.

Програма спрямована на посилення різних видів соціальної допомоги соціально незахищених верствам населення, надання невідкладної підтримки осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, багатодітних сімей та сімей, які виховують дітей з інвалідністю та інші громадяни, які опинились у складних життєвих умовах.

250_2017_(2)