Без рубрикиМолодь та спортНовини Обухівщини

Відкрита першість Обухівського району з дзюдо

26 травня 2018 року у м. Українка відбулася відкрита першість Обухівського району з дзюдо, присвячена 95-річчю Обухівського району серед юнаків 2007-2008, 2009-2010, 2011-2013 р.н. Змагання проведені з метою популяризації дзюдо в Україні, підвищення рівня підготовки спортсменів, виявлення талановитих дзюдоїстів. Участь у змаганнях взяли 10 команд з м. Києва, Київської області, Черкаської області, загалом 120 учасників. Серед досягнень спортсменів КДЮСШ Обухівської районної ради слід відзначити: Колісник Антоніна – 1 місце; Покойовий Захар – 1 місце; Філоненко Владислав – 1 місце; Панфілов Олександр – 2 місце; Виговський Прохор – 3 місце. Призери в особистих змаганнях нагороджені медалями, грамотами, подарунками. Спортивні змагання проведені за підтримки сектору молоді та спорту, відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації, комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради.