НовиниОсвіта та наука

Відбулося підсумкове засідання районної учнівської Ради самоврядування Обухівщини

23 травня відбулося  підсумкове засідання районної учнівської Ради самоврядування Обухівщини (РУРСО). У затишному дворику кав’ярні «Coffe Dreаms» зібралися учнівські лідери району. Захід розпочався з виступу представників МГО «Моноліт», які розповіли про свою діяльність у напрямку патріотичного виховання молоді, організацію та проведення вишколів із залученням професійних інструкторів також мова йшла про співпрацю з учнівською організацією у 2018/2019 навчальному році.

Директор Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва Гайко Н. С. у своєму виступі підкреслила, що рівень діяльності учнівського осередку самоврядування з кожним роком  зростає та  є однією з ключових форм виховної роботи з учнівською молоддю у напрямку набуття ними різних життєвих компетентностей. Наталія Сергіївна, голова  РУРСО Северин А. та координатор  самоврядування Юнчик В.О.  нагородили  лідерів грамотами  за ініціативність і активну участь у діяльності РУРСО.  Шевченко О.О., методист відділу освіти Обухівської РДА  вручила     Давітідзе Л.С.,  директору  РЗ «Золотий Фазан» подяку за співпрацю  та вагомий особистий внесок у справу  виховання учнівської молоді, підтримку учнівського самоврядування  в реалізації проектів соціального та культурно-просвітницького спрямування.

У рамках засідання підлітки взяли участь у майстер-класі з техніки 3 д малювання, який провела керівник студії психології та креативу Коширенкова С. С.

На завершення, під час чаювання, всі по черзі, тримаючи «свічку відвертості», розповідали  про свої враження від роботи в РУРСО, ділилися спогадами та висловлювали  побажання на майбутнє.

Це була  зустріч команди дітей та дорослих, які вміють цікаво та злагоджено працювати, разом радіти успіхам і підтримувати один одного. Всі були задоволені часом, який провели разом,  хотілось ще довго залишатись у дружньому колі однодумців.

Висловлюємо щиру подяку команді кав’ярні «Coffe Dreаms» – Катерині та Владиславі, особисто директорам Гмирко  Роману Вікторовичу та Гудзовській Юлії Михайлівні, за створені умови для проведення заходу та якісне обслуговування, Коширенковій Світлані, керівнику студії психології та креативу за чудовий майстер-клас.

IMG_20180523_140527~2 IMG_20180523_140727~2 IMG_20180523_141224~2 IMG-020bbe273f52b11fe0ba52bb3bfa3d36-V IMG-21b94cf15d54ef6c6fe0c6497939cfcc-V IMG-5cea95f58e632850f394b516273c1ce2-V