НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Полігон №5

Проблема полігону твердих побутових відходів 5 хвилює не лише мешканців найближчих сіл, а й Обухівську районну державну адміністрацію. До вирішення даного питання цього разу залучили іноземних експертів.
Сьогодні відбулася робоча зустріч між представниками Міністерства екології Німеччини, керівництва полігону та представниками Обухівської районної державної адміністрації.
Наразі представниками Міністерства екології Німеччини заплановано зробити збір аналізів (вміст метану та заміри рівню фільтрату) з метою сучасної та якісної оцінки впливу полігону на довкілля!
Маємо надію, що ця співпраця з іноземними фахівцями принесе свої позитивні результати на тернистому шляху вирішення однієї із найболючиших екологічних проблем Обухівщини!2 3 5 viber image