Молодь та спортНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання

29 березня оголошено конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2018 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів.

Участі у конкурсі можуть взяти інститути громадського суспільства(громадські організації та громадські спілки), яі мають досвіт діяльності у сфері національно-патріотичного виховання та мають намір реалізувати проект на території Київської області.

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі до 10 травня 2018 року управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації (за адресою м. Київ, пл. Лесі Українки, 1). Телефон для довідок (044)285-58-86.