НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Щодо утримання доріг

У зв’язку з набранням чинності з 01.01.2018 року законів України від 17.11.2016 № 1762 – VII«Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі», № 1763 – VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» та № 1764 – VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування», та у відповідності до розпорядження Голови Київської обласної державної адміністрації від 10.11.2017 № 573 «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення до сфери управління Київської обласної державної адміністрації» автомобільні дороги загального користування місцевого значення передані з балансу Служби автомобільних доріг в Київській області на баланс Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації.

Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації уклав договір на послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення загального користування у Київській області з ТОВ «Спец Комплект Постач».

В свою чергу ТОВ «Спец Комплект Постач» укладено договір субпідряду на виконання робіт по експлуатаційному утриманню автомобільних доріг загального користування місцевого значення Обухівського району Київської області з ТОВ «ВЕЛАРМ».

В кінці березня – на початку квітня 2018 року Обухівською районною державною адміністрацією спільно з ТОВ «Спец Комплект Постач» та ТОВ «ВЕЛАРМ» здійснено попередній огляд автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Обухівському районі та визначено порядок виконання робіт по експлуатаційному утриманню.

Починаючи з 02.04.2018 по 25.04.2018 ТОВ «ВЕЛАРМ» вже виконано значний обсяг робіт по експлуатаційному утриманню автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Обухівському районі, а саме:

• Ліквідовано ямковості загальною площею 3988 м.кв.;
  • Виконані роботи з вирівнювання узбіч автогрейдером протяжністю в 124 км;
  • Більше 6 км узбіч розчищено від порослі;
  • В процесі виконання робіт додатково триває й відновлення дорожніх знаків.

Варто зазначити, що виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг виконується в порядку пріоритетності, враховуючи навантаження та загальний стан автомобільних доріг в Обухівському районі.

Зі свого боку Обухівською районною державною адміністрацією вживаються всі можливі заходи щодо вирішення питання неналежного утримання автомобільних доріг загального користування в межах своїх повноважень.