КультураМолодь та спортНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Яскраві діти

microphone

Відділ культури, національностей, релігій та туризму Обухівської районної державної адміністрації в  рамках проведення святкування у 2018 році 95-ї річниці утворення Обухівського району, планує проведення  районного огляду – конкурсу самодіяльної  художньої творчості  «Таланти твої, Обухівщино».

Метою огляду є виявлення  творчого потенціалу  аматорських колективів та виконавців, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва закладів культури Обухівського району.

Пошук нових яскравих, самобутніх колективів та талановитих виконавців.

Кущові огляди-конкурси планується провести за наступним графіком:

с. Красна Слобідка,  Будинок культури

28 квітня    –    Красна Слобідка, Семенівка, Перегонівка, Деремезна,

Григорівка, Германівка, Кулі, Гусачівка, Матяшівка, Макарів, Долина.

м. Обухів, Районний центр культури і дозвілля

29 квітня    –   Перше Травня, Нещерів, Германівська дитяча школа мистецтв, районний Будинок культури,  районний центр культури і дозвілля, Мала Вільшанка

смт.  Козин,  Будинок культури

05 травня   –   Великі Дмитровичі, Козин, Старі Безрадичі, Креничі,

Підгірці

м. Українка, Палац культури «Енергетик»

06 травня   –   Трипілля, Витачів, Халеп’я, Дерев’яна, Щербанівка,

Верем’я,  Жуківці, Копачів, Українка

За результатами районного огляду буде визначено переможця в категорії «Естрадний вокал», який буде представляти Обухівський район на обласному конкурсі дитячої творчості «Яскраві діти України».