Молодь та спортНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Спартакіада пам’яті Героїв Чорнобиля

20 квітня 2018 року в Ірпені, на Центральній площі міста, було урочисто проведено відкриття 1-ої обласної Спартакіади пам'яті Героїв Чорнобиля серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

По завершенні урочистої церемонії 25 команд учасників розпочали змагання у 4-х видах спорту: шашки, шахи, настільний теніс та дартс.

Після проведення змагань у актовій залі Ірпінської міської ради було проведено урочисту церемонію нагородження переможців.

Слід відзначити, що в команді  Обухівського району теж був переможець в індивідуальних змаганнях – Полегенький Микола Васильович, який посів 2 місце у змаганнях із настольного тенісу. Команда Обухівського району набрала 62 очки і посіла 9 місце в загальному рейтингу.

Переможцем 1-ої обласної Спартакіади пам’яті Героїв Чорнобиля серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС стала команда Макарівського району, друге та третє місця вибороли Білоцерківський та Баришівський райони.IMG_11871 IMG_12051 IMG_12131 IMG_14231 IMG_14251 IMG_14741