НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Інформація про засідання координаційної ради

05 квітня 2018 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах при Обухівській районній державній адміністрації.

На порядку денному було розглянуто загалом вісім питань щодо ситуацій в родинах, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують соціальної підтримки. За результатами обговорення дві сім’ї (с.Семенівка, с.Старі Безрадичі) знято із соціального супроводу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у зв’язку з подоланням складних життєвих обставин, три сім’ї взято під соціальний супровід з метою подоланням складних життєвих обставин (с.Долина, с.Григорівка, с.Красна Слобідка).