НовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

«Живи та працюй в Україні»

УВАГА!

З 01 по 30 квітня 2018 року триватиме загальнообласна акція «Живи та працюй в Україні», організована Київською обласною службою зайнятості.

У рамках акції Обухівським міськрайонним центром зайнятості заплановано ряд заходів  з метою інформування громадян щодо можливостей та переваг офіційного працевлаштування в Україні, збільшення кількості зареєстрованих вакансій та їх укомплектування, прискорення працевлаштування громадян та привернення уваги широкого кола громадськості до проблеми трудової міграції українців.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефонами:                               (04572)5-36-71, 5-36-79, 5-01-56.