Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Ярмарок вакансій

21.03.2018 року начальник Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Н. Василишина прийняла участь в Ярмарці вакансій, яку проводив Обухівський міськрайонний центр зайнятості.

Потенційним застрахованим особам було надано роз’яснення щодо умов призначення та перерахунку пенсій, залежність пенсійної виплати від страхового стажу та заробітку , переваги офіційного працевлаштування, впровадження накопичувальної системи, умови реєстрації та використання ВЕБ порталу Пенсійного фонду України. Прийнято 3 громадян. Про співпрацю з соціальним партнером управління –  Обухівським міськрайонним центром зайнятості  та по питаннях легалізації зайнятості, дано інтерв’ю  на телебачення Першому діловому каналу.