Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Прийом громадян виїзною громадською приймальною в м. Українка

21.03.2018 року згідно графіку роботи громадських приймалень у населених пунктах Обухівського району  головою Обухівської районної державної адміністрації  І.С. Рудяком в місті Українка начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Костюк І.М. прийняла  та надала роз’яснення трьом громадянам щодо пенсійного забезпечення осіб з інвалідністю з  дитинства  (по  зору)-  круглих сиріт щодо можливості отримання пенсії по втраті годувальника в Пенсійному фонду України та державної допомоги особам з інвалідністю в управлінні соціального захисту населення. Проінформовано присутніх щодо роботи пункту обслуговування громадян в м. Українка Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області   в приміщенні Палацу культури «Енергетик» в робочі дні з понеділка по четвер з 08.00-17.00 години та в п’ятницю з 08.00-15.45. Обідня перерва з 12.15 до 13.00. Прийом проводить головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Кравченко Олена Віталіївна.