НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Інформація про засідання координаційної ради

20 березня 2018 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах при Обухівській районній державній адміністрації, яку очолює заступник голови Обухівської районної державної адміністрації Мошковський О.М. На засідання були запрошені голова Першотравенської сільської ради Семенюк Т.Г. та заступник директора з виховної роботи професійно-технічного ліцею м.Українка Гришко Л.І.

На порядку денному було розглянуто загалом десять питань щодо ситуацій в родинах, які опинилися у складних життєвих обставинах та які перебувають під соціальним супроводом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За результатами обговорення дві сім’ї (с. Підгірці, с.Красна Слобідка) знято із соціального супроводу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у зв’язку з подоланням складних життєвих обставин, одну (с.Перше Травня) – зі зміною місця проживання. З двома особами та двома сім’ями (м.Українка, с.Перше Травня) продовжено соціальний супровід.

IMG-3c2eee69f8b94c9b88d91a0d036081a3-V IMG-6d9c7954b0b08259964ac197e477af05-V