КультураНовиниНовини Обухівщини

Держава – на захист прав людини

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування  населення з питань прав людини Президент України П.Порошенко оголосив 2018 рік  – Роком реалізації   правопросвітницького проекту «Я маю право». Стратегічним завданням цього проекту є підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві. Девіз проекту: «ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!» означає, що громадянин знає свої права, користується ними і знає, що треба робити, коли його права порушують, захищаючи себе згідно з законами, а держава захищає громадянина і його права.

До реалізації цього проекту долучилася і Обухівська районна бібліотека для дорослих.  В читальному залі  працівники бібліотеки презентували відкриття куточка права «Держава – на захист прав людини»,  де представлені нові закони України та література про самозахист прав людини. Користувачі мають змогу ознайомитися з юридичними матеріалами. То ж запрошуємо до бібліотеки!

20180314_105548