НовиниНовини Обухівщини

Спеціальні об’єктові тренування

Відповідно до Плану-графіку проведення спеціальних об’єтових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання Обухівського району у 2018 році Обухівський районний територіальний центр соціального обслуговувуння (надання соціальних послуг) 14 березня провів відповідні тренування.

Спеціальні об’єктові тренування проводились у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання в селі Германівка. На відпрацювання взято дві події «Під час стихійного лиха падіння дерева на будівлю» та «Пожежа у житловій кімнаті».

Всі працівники стаціонарного відділення покроково відтворили дії під час ймовірної пожежі: вимикання електричного рубильнику та газового крану, сповіщення відповідних служб та відомств, мали змогу удосконалити практичні навики користування вогнегасником, привести в готовність до користування пожежний рукав та інші відповідні дії.

DSC_5129 DSC_5111 DSC_5118