НовиниНовини Обухівщини

Інформація про засідання координаційної ради

06 березня 2018 року відбулося засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах при Обухівській районній державній адміністрації, яку очолює заступник голови Обухівської районної державної адміністрації Мошковський О.М. На засідання були запрошені голова Григорівської сільської ради та представник Української міської ради.

На порядку денному було розглянуто загалом вісім питань щодо ситуацій в родинах, які опинилися у складних життєвих обставинах та які перебувають під соціальним супроводом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За результатами обговорення одну сім’ю (м.Українка) взято під соціальний супровід з метою подоланням складних життєвих обставин, з чотирма сім’ями (м.Українка, с.Трипілля, с. Красна Слобідка) продовжено роботу.

IMG-a2d45541b069f15dc747b0860925bc55-V IMG-bbc7bfbe6805d89f500c05128946831d-V