НовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний військовий комісаріат

Призов на строкову військову службу «Весна – 2018»

15.02.2018 року набрав чинності Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”

З метою належного сприйняття суспільством чергового призову громадян на строкову військову службу восени 2018 року та недопущення негативних проявів, непорозумінь щодо проведення заходів, пов’язаних з призовом громадян, 5 березня 2018 року в Обухівському РВК відбувся брифінг із залученням представників Обухівської РДА, Обухівської міської ради, Національної поліції Обухівського району.

Під час проведення брифінгу було розглянуто наступні питання:

1. Організація проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року
  2. Хто здійснює призов на строкову військову службу?
  3. Які дії призовника, коли він отримує повістку?
  4. Відповідальність призовників за порушення правил військового обов’язку

Адміністративна.