НовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Обухівський РС ГУ ДСНС інформує

5 березня, з метою навчання населення основним вимогам правил пожежної безпеки в побуті та діям на випадок виникнення пожежі, рятувальники Обухівського районного сектору Головного управління ДСНС у Київській області навідались до жителів села Перегонівка.
Під час спілкування із населенням вогнеборці розповіли, які вимоги правил пожежної безпеки найчастіше порушуються в оселях, та надали практичні рекомендації, як їх усунути. Крім того, надзвичайними попередили сельчан, до яких наслідків може призвести паління в ліжку, та навели приклади пожеж, які мали місце на території району з аналогічних причин, також нагадали правила поведінки під час знаходження ВНП. Кожен громадянин отримав від фахівців Служби порятунку пам’ятки з основними правилами безпеки життєдіяльності.
Рятувальники впевнені, що подібні заходи сприяють обізнаності населення стосовно норм пожежної безпеки, та зменшують ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій в сільській місцевості.