Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовини Обухівщини

Виїзний прийом в с. Степок

21 лютого 2018 року в с. Степок в приміщенні будинку для людей похилого віку о 11-00 год. відбувся виїзний прийом  першого заступника начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В. і головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 Сушко Т.М.

Під час прийому була розглянута заява пенсіонера  Леденцова Геннадія Івановича з питання отримання пенсії. Леденцов Г.І. звернувся з проханням до управління отримувати пенсію по фактичному місцю проживання, а саме с. Степок, вул. Яблунева, 1-в – будинок для людей похилого віку. Прохання пенсіонера було задоволене.