Без рубрикиМолодь та спортНовини

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ХУДОЖНЬОЇ ГІМНАСТИКИ

10 лютого 2018 року у спортивному комплексі «Енергетик» м. Українка відбулася відкрита першість Обухівського району з художньої гімнастики. Змагання проведені з метою популяризації художньої гімнастики, підвищення спортивної майстерності гімнасток. Участь у змаганнях взяло 7 команд, з яких: 2 команди з м. Українки, 1 команда з м. Обухів та 4 команди з м. Києва, загалом 112 учасниць. На захід завітали почесні гості: Агнеса Олкова-Михницька – радник голови Обухівської райдержадміністрації, Оксана Кирилюк – заступник міського голови м.Українки, Сергій Савченко - завідувач сектору молоді та спорту Обухівської райдержадміністрації, Вікторія Денисенко – директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради. Серед досягнень спортсменок комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради слід відзначити: 2013 р.н. Колісник Антоніна – 1 місце 2012 р.н. Чернова Дарія – 1 місце Накалюжна Вікторія – 2 місце Роззувайло Мілана – 2 місце Воробйова Єлизавета – 3 місце 2010 р.н. Борода Анастасія – 1 місце Маншиліна Аріна – 1 місце Чернова Варвара – 3 місце 2009 р.н. Крамар Маряна – 2 місце 2008 р.н. Чумаченко Олександра – 1 місце Агафонова Анна – 2 місце Скачко Софія – 2 місце Півень Анастасія – 3 місце 2007 р.н. Дика Євгенія – 1 місце Стрілкова Єлизавета – 1 місце Призерки змагань нагороджені медалями, грамотами та подарунками. Змагання проведені за підтримки сектору молоді та спорту райдержадміністрації, Української міської ради, тренера з художньої гімнастики комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради Світлани Романів.

DSC_0827DSC_0820DSC_0799DSC_0871