Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

У 2017 році від платників податків Київщини надійшло 18 млрд. грн.

За результатами 2017 року від платників податків Київської області до зведеного бюджету надійшло 18 мільярдів гривень. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДФС регіону Олексій Кавилін. За його словами, у порівнянні з 2016 роком, сума надходжень збільшилася на 4 млрд. грн., або на 29%.

Зокрема, за інформацією, наданою очільником фіскальної служби регіону,  до державного бюджету за 2017 рік зібрано 8,3 мільярди гривень. Цей показник на 33% перевищує показник січня-грудня 2016 року у приведених умовах. Сума додаткових надходжень складає 2 млрд. гривень.

У розрізі основних платежів забезпечено надходження до державного бюджету:

cума перерахувань до державної скарбниці від сплати податку на додану вартість складає 3,9 млрд. грн., що на 36% більше за той самий період  2016 року. Додатково отримано 1 мільярд гривень.

податок на прибуток підприємств забезпечив перерахування у сумі  1,5 млрд. грн. При цьому темп росту до 2016 року у приведених умовах складає  33%, що у гривневому еквіваленті дорівнює 364 млн. гривень.

більше 2 мільярдів гривень надійшло до Державного бюджету від сплати податку на доходи фізичних осіб із додатковою у порівнянні з 2016 роком сумою у 568 мільйонів гривень.

На потреби збройних сил України від платників Київщини надійшло 595 млн. грн. із темпом росту у приведених умовах 22%  до 2016 року. Сума додаткових надходжень складає  107 мільйонів гривень.

ГУ ДФС у Київській області