Обухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Представники Обухівського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області провели рейд по багатоповерхівкам міста Обухів

23 січня представники Обухівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Київській області провели рейд по багатоповерхівкам міста Обухів. Рятувальники поспілкувались із громадянами та нагадали їм про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Проводячи профілактичну роботу, громадян попередили, що небезпечно залишати маленьких дітлахів вдома або в кімнаті без нагляду, адже малеча може не усвідомлювати небезпеку від забав із сірниками, свічками або запальничками.

Під час бесіди мешканцям були надані тематичні листівки, які містять правила безпечного поводження та корисні поради, виконання яких допоможе уникнути лиха. Також, рятувальники нагадували як потрібно діяти у разі виявлення пожежі.

Фахівці Служби порятунку надали цінні рекомендації, які допоможуть уникнути можливої трагедії.