Обухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Працівники Обухівського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області стежили за безпекою громадян на річці в містах: Обухів, Українка та смт. Козин.

19 січня в Україні відзначається одне із найважливіших релігійних свят — Водохреща. Традиційно цього дня люди масово вирушають на водойми, щоб зануритись у крижану воду.

Працівники Обухівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Київській області стежили за безпекою громадян на річці в містах: Обухів, Українка та смт. Козин. Для цього біля водойми був розташований рятувальний пост, де люди могли обігрітись після купання в ополонці, переодягтись.

Задля попередження виникнення надзвичайних подій фахівці проводили бесіди з громадянами щодо правил занурення та поведінки у крижаній воді.