Новини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Профілактичний рейд на навколишніх водоймах

18 січня, з метою попередження нещасних випадків на вкритих кригою водоймах, фахівці Обухівського районного сектору Головного управління ДСНС у Київській області ініціювали та провели профілактичний рейд на навколишніх водоймах. Адже з появою на них першої криги затяті рибалки вже чатують біля ополонок, не дуже замислюючись над небезпекою, що їм загрожує.

Тож рятувальники, озброївшись відповідними листівками та застереженнями, вирушили в рейд, аби “розкрити очі” тим, хто заради сумнівного задоволення ризикує власною безпекою. Спілкуючись із рибалками, надзвичайники нагадали їм прості заходи безпеки під час перебування на замерзлих водоймах, вказали на ознаки нестійкої криги. Крім того, відпочивальникам розповіли, яких заходів безпеки слід вжити, аби максимально зменшити рівень загрози на льоду. «Лише дотримуючись усіх застережень, зимова риболовля принесе лише позитивні емоції», – запевняють рибалок працівники Служби порятунку.

20180118_103956 (1)