Новини Обухівщини

«Іде Святий Миколай, ти добром його стрічай»

Сьогодні, в День Свя­того Миколая, в район­ній бібліотеці для дітей відбулося дитяче свято «Іде Святий Миколай, ти добром його стрічай», на яке були запрошені учні 1-А кла­су СЗОШ №1 імені А.Ма­лишка(класовод Кушнір О.А.).

Ведучі заходу О.І.Малишева та М.М.Нечай ознайомили дітей з істо­рією виникнення свя­та, з переказом житія святителя Миколая і з кількома найвідомішими українськими народними легендами про його чудеса. На святі бібліотекарі разом з дітьми виконали спіль­ну молитву-прохання до Святого, в якій просили миру нашій країні та світлої долі нашому народові.

Діти з задоволенням розповідали колядки, щедрівки, вірші про Св. Миколая та  про зиму. Працівники бібліотеки загадували загадки,  провели для дітей літературну вікторину по зимовим казкам, переможців якої  нагородили призами. На завершення свята всі дітки отримали солодощі.