Новини Обухівщини

«Дзвони Чорнобиля»

Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми  вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів.  Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших громадян.

В Обухівській центральній районній бібліотеці для дорослих оформлена книжкова викладка-огляд «Дзвони Чорнобиля», де  читачі знайомляться із представленою літературою.

Шановні користувачі, ви також маєте можливість ознайомитися із виданнями, що дають інформацію про страшну трагедію ХХ століття та людей, які закрили собою світ від атомного лиха.