Новини Обухівщини

Положення про районну комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, затверджене розпорядженням голови Обухівської районної державної адміністрації від 23.11.2017 № 508 «Про затвердження Положення про районну комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» та зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 12 грудня 2017 року за № 112/1018.

Документ:

Розпорядження № 508 «Про затвердження Положення про районну комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»