Молодь та спортНовини Обухівщини

Відкритий турніру Обухівського району з спортивного самбо серед юнаків пам’яті Данила Мельника та Сергія Негоди

09 грудня 2017 року у залі боротьби м. Українка відбувся відкритий турнір  Обухівського району з спортивного самбо серед юнаків пам’яті Данила Мельника та Сергія Негоди.

Змагання проведені з метою популяризації даного виду спорту, підвищення рівня підготовки спортсменів, визначення переможців змагань.

У церемонії відкриття змагань взяли участь: Сергій Савченко – завідувач сектору молоді та спорту Обухівської райдержадміністрації, Вікторія Денисенко – директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради, Павло Мельник –  син заслуженого тренера України Данила Мельника, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу.

У змаганнях взяли участь 52 учасники.

Серед досягнень учнів комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради слід відзначити:

Подлісецький Кирило – 1 місце;

Виговський Антон – 1 місце;

Філоненко Роман – 1 місце;

Покойовий Захар – 3 місце;

Панфілов Олександр – 3 місце;

Панфілов Генадій – 3 місце;

Призери змагань нагороджені особистими грамотами та  медалями.

Спортивні змагання проведені за підтримки сектору молоді та спорту, відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації, комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради.