Молодь та спортНовини Обухівщини

Командна першість з міні-футболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів Обухівського району

06 грудня  2017 року у спортивній залі Обухівського районного центру культури та дозвілля відбулася командна першість Обухівського району з міні-футболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів, що проводиться по програмі Спартакіади 2017-2018 навчального року. Змагання проведені з метою фізичного розвитку, рухових якостей, морально-вольових рис характеру, пропаганди футболу серед учнівської молоді.

Боротьба за першість була більш, ніж напружена. Інтрига зберігалася до фінального свистка. Тож, у загальнокомандному заліку перемогу здобули:

перше місце – команда Маловільшанської ЗОШ І-ІІ ст.

друге місце – команда Дерев’янської ЗОШ III ст.

третє місце – команда Долинянської ЗОШ І-ІІ ст.

Призери змагань нагороджені особистими грамотами та медалями, у командних – кубками та дипломами.

Також, були визначені кращі гравці команд-призерів:

• Веклич Максим – кращий захисник (Долинянська ЗОШ),
  • Меркушов Максим – кращий воротар (Дерев’янська ЗОШ),
  • Лук’янець Богдан – кращий нападник (Маловільшанська ЗОШ)

Спортивні змагання проведені за підтримки  сектору молоді та спорту, відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації.