Новини Обухівщини

Засідання лідерів районного учнівського самоврядування

06 грудня, відбулося засідання районної учнівської Ради самоврядування Обухівщини (РУРСО). У заході взяли участь 32 учні, представники закладів освіти району. На початку голова РУРСО Северин А., координатор самоврядування Юнчик В.О., методист РМК відділу освіти Шевченко О.О. презентували лідерам ігри, які будуть корисними в роботі зі шкільним учнівським самоврядуванням, під час проведення заходів за участю дітей різного віку. Цього дня були оголошені результати голосування проведеного у соціальній мережі серед відеоробіт представлених на районний конкурс «Зупинимо ВІЛ/СНІД сьогодні!».

Координатори самоврядування В.О. Юнчик і О.О. Шевченко презентували членам районного самоврядування заходи заплановані на грудень 2017 року. Серед іншого, лідери матимуть можливість попрацювати волонтерами під час соціальної акції «Майстерня Св. Миколая», цікаво та пізнавально зустріти Новий рік.