Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областi

Переїзд відділення в м.Українка Обухівського об’єднаного управління ПФУ Київської області до м.Обухова

На виконання окремого доручення за результатами наради від 23.11.2017 року за підсумками роботи Обухівського об’єднаного управління ПФУ Київської області протягом 9 місяців 2017 року та рішення колегії при начальнику головного управління ПФУ у Київській області В. Фатхутдінова від 07.11.2017 року щодо забезпечення вивільнення приміщення за адресою м. Українка, вул. Звязку, 1 шляхом переміщення працівників у приміщення за адресою м. Обухів, вул. Київська, 5 та створення пункту обслуговування громадян Обухівського об’єднаного управління ПФУ Київської області в м.Українка з 01.12.2017 року виконано.

Управління хоче висловити щиру подяку нашим соціальним партнерам – членам Обухівської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану та членам Спілки учасників антитерористичної операції м.Обухів та Обухівського району за дієву допомогу у виконанні поставленого завдання.

IMG-fce7d468c55af4c8c8b42468afcd27d9-V