Молодь та спортНовини Київщини

Семінар “Досвід мужніх”

25-26 листопада 2017 року в с. Карапиші Миронівського району управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» та громадською спілкою «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій», з метою активізації молодіжного військово-патріотичного руху проведено семінар «Досвід Мужніх», участь у якому взяв представник громадської організації Обухівського району Микола Матвієнко.

Захід зібрав активістів, що багато років працюють в галузі військово-патріотичного виховання молоді, з метою створення єдиної програми дій для підготовки молоді до виконання свого конституційного обов’язку. Керівники військово-патріотичних клубів, молодіжних громадських організацій, об’єднань та воїни АТО, які займають активну громадянську позицію і прагнуть працювати з молоддю, обмінялись досвідом, щодо форм та методів роботи, підготовки і проведення заходів. Обговорили проблеми та перспективи в роботі організацій в галузі військово-патріотичного виховання молоді та здобутки і зауваження щодо проведених у 2017 році заходів.