Новини Обухівщини

«Зупинимо СНІД сьогодні»

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом серед учнів старших класів загальноосвітніх шкіл Обухівського району було проведено конкурс відео робіт «Зупинимо СНІД сьогодні», організований Обухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділом освіти Обухівської районної державної адміністрації.

Метою конкурсу було звернути увагу суспільства на проблему високого рівня захворюваності на ВІЛ, пропаганда здорового способу життя серед підлітків та учнівської молоді.

У конкурсі прийняло участь дванадцять навчальних закладів Обухівського району: Українська СЗОШ І-ІІІ ст. №1, Трипільська ЗОШ І-ІІІ ст., Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст., Маловільшанська ЗОШ І-ІІ ст., Копачівська ЗОШ І-ІІІ ст., Долинянський НВК, Дерев’янська ЗОШ І-ІІІ ст., Германівська гімназія, Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ст., Великодмитровицька ЗОШ І-ІІІ ст., Краснослобідська ЗОШ І-ІІІ ст., Германівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Основним завданням яке постало перед учасниками конкурсу – самостійно створити відео-ролик, який відображає важливість привернення уваги до проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу, основні шляхи передачі ВІЛ, необхідність безпечної поведінки та можливі шляхи подолання даної проблеми.

У своїх роботах підлітки також мали змогу розкрити свої режисерські журналістські та операторські здібності. Порадувала жюрі вдала акторська гра, використання таких форм як флешмоб манекен челендж, костюмоване інтерв’ю з вірусом імунодефіциту, танцювальна постановка, тощо.

Оцінювання робіт та визначення переможців здійснювалося конкурсною комісією 27 листопада 2017 року. До складу конкурсної комісії входили залучені фахівці, які мають досвід роботи у сфері роботи з дітьми, молоддю та сім’ями, пропаганди здорового способу життя:

1. директор Обухівського районного центру культури та дозвілля Квеленков Юрій Олександрович;

2. заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Обухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чекіна Марія Василівна;

3. методист з психологічної служби відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації Комісаренко Наталія Василівна;

4. головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Обухівської районної державної адміністрації Кучерук Олеся Василівна;

5. лікар-нарколог Української центральної районної лікарні Карлюк Євгенія Іванівна;

6. представник молодіжної громадської організації «БУМ» Кайда Дмитро Вікентійович,

29 листопада 2017 року у приміщенні Обухівської районної державної адміністрації відбулося нагородження переможців конкурсу. За рішенням конкурсної комісії перше місце посіла Германівська гімназія, друге місце Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст., третє місце Германівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кращі роботи було відзначено грамотами та символічними призами. Юрій Квеленков заохотив переможців квитками на новорічну виставу, яка буде проходити в районному будинку культури.

За підтримки молодіжної громадської організації «БУМ» для учасників конкурсу було організовано солодкий стіл.